Seslendirme

Seslendirme bizim ana hizmetimizdir. Seslendirme Evi markamız buradan gelmektedir. Bu Ev’de seslendirme, dublaj, altyazı, post, video gibi prodüksiyon için tüm gerekli donanımlar, genç ve dinamik bir ekip altyapısı üzerine kurulmuştur. Seslendirme ve dublajda özenli, hızlı ve pratik çözümlerimiz ile müşteri odaklı sınırsız hizmet vermekteyiz. Seslendirme Evi ile tanışmadıysanız, her zaman Seslendirme Evi’mize bekliyoruz.

  Seslendirme Sanatçılarımız

Seslendirme sanatçılarımız deneyimli; Özel ve Devlet Tiyatrolarından Oyuncular, Konservatuar Sanatçılarından, Radyo Spikerlerinden ya da müzisyenlerden oluşmaktadır. Her sanatçının, Kurumsal, Satış, Tanıtım, Rol, Animasyon gibi kategorize sesleri mevcuttur. Tüm sanatçılarımızın seslerini dinlemek için tıklayın!

  Yabancı Dilde Seslendirme

Yabancı ve yerel eğitimli ve yetenekli seslendirme kadromuz ile, 10'dan fazla Dünya dilinde seslendirme hizmeti vermekteyiz. Tüm yabancı seslendirme sanatçılarımız kendi ana-dillerinde hizmet vermektedir. Türkiye’den ve Dünya'dan seçilmiş sanatçılarımız, anlaşmalı ajanslarımız ve stüdyolarımızdan hizmet almaktayız ve size sunmaktayız. Aşağıdaki dilleri seçerek sanatçılarımıza erişebilirsiniz:

İngilizce / Almanca / Rusça / Arapça / Fransızca / Korece / İspanyolca / Azerice / Farsça / Çince 

  Santral Seslendirme

IVR Santral ve karşılama anonslarınız için sağladığımız seslendirme sanatçısı ve stüdyo hizmetleri ile birlikte santralinizi istediğiniz dilde seslendirebilirsiniz. Santral seslendiren sanatçılarımız alanında en iyileridir. Sinpaş GYO, Vakıf Emeklilik, ABB Elektrik, Sigortam.net gibi nice firmalar karşılama ve yönlendirme anonsları için Seslendirme Evi sanatçıları ve stüdyoları ile çalışmaktadır. Sanatçılarımızın demolarını dinlemek için tıklayınız.

  Tanıtım Filmi Seslendirme

İngilizce’den Almanca’ya, Fransızca’dan, İspanyolca’ya, Arapça’ya 10'dan Fazla Dilde Tanıtım Filmi ve Reklam Seslendirmesi Seslendirme Evi’nde Verilen Kaliteli ve Hızlı Hizmetlerden biridir. Yaptığımız işleri izlemek için tıklayınız!

  TV & Radyo Reklamı Seslendirme

Ulusal-Yerel Televizyon ve Radyo Reklamlarınız için; Film ve Medya Ajansları için güvenilir kaliteli Reklam Seslendirme ve Prodüksiyon Çözümü. Telifsiz Müzik Stoğumuz ile başınız ağrımadan reklam verebilir ve yayına çıkabilirsiniz.

  Animasyon Seslendirme

Animasyon filmlerinize karakter seslendirmeleri için castingden, senaryo desteğine kadar prodüksiyonunuza tam hizmet vermekteyiz. Karakterlerinize en uygun ve onlara hayat verecek sesler için kadromuzu inceleyebilirsiniz.

  Dublaj - Dudak Senkronizasyonu

Orijinali yabancı dilde olan filmlerinize Türkçe dublaj ya da Türkçe filmlerinize yabancı dilde dublaj yaptırmak için geniş kadromuz size en uygun hizmeti sağlayacaktır. Time-Code Dublaj çevirisi de ayrıca verdiğimiz hizmetlerdendir.

  E-Eğitim Videoları Seslendirme

E-Eğitim Videosu Seslendirmesi, E-Learning ve Şirket içi Videolara yapılan uzun metrajlı seslendirmelerdir. En uygun sanatçı ve stüdyo ve edit dahil bütçelerimizle THY, QBN Finansbank, Defacto gibi bir çok mutlu müşterimiz var.